Vytisknout
Kategorie: Horní menu
Zveřejněno čtvrtek 8. August 2013 18:57
Napsal Super User

Vítá Vás penzion Na Faře.

Stylově zařízený penzion, v prostorách bývalé fary, nabízí příjemné ubytování s romantikou horských obcí minulého století. Penzion je celý nekuřácký a tudíž vhodný pro rodiny s dětmi. Obec Nové Hamry byla založena v 15. století horníky. Své jméno dostala podle nového hamru postaveného pod Dvorským vrchem.

Ubytování v nově restaurovaných prostorách s kapacitou 41 míst v 11 pokojích (1/2, 1/3, 9/4), vám poskytne příjemné prožití zde stráveného času. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením a WIFI připojením na internet.
Tradiční česká kuchyně jenom umocní pohodu tohoto penzionu. Zdravý horský vzduch po době strávené na lyžích v zimní sezóně nebo v létě po pěší tůře či po vyjížďce na horských kolech, dozajista zlepší vaši chuť k jídlu. Ubytování je se snídaní, polopenzí, popřípadě s plnou penzí.

Možnosti využití penzionu Na Faře

  • Školení
  • Školní kurzy
  • Oslavy
  • Třídní srazy
  • Svatby
  • Firemní workshopy
  • Školy v přírodě
  • či sportovní soustředění

V těsné blízkosti penzionu je lyžařský areál "Nad kostelem" se třemi sjezdovkami s vleky a naproti přes silnici velké parkoviště. Sto metrů od penzionu je lyžařská školička pro děti a začátečníky s dvěma sjezdovkami a nedalekou půjčovnou lyžařských potřeb a horských kol. Lyžařské areály Boží Dar, Klínovec a Pernink jsou odtud cca 20 min. autem. V okolí najdete trasy pro túry na běžkách po Krušnohorské magistrále i letní projížďky na horských kolech nebo pěší výlety přírodou Krušných hor. Celoroční možnost výletů do sousedního Německa.
 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

O nás

Vytisknout
Kategorie: Horní menu
Zveřejněno čtvrtek 8. August 2013 18:57
Napsal Super User

Penzion je jak už název napovídá nově zrekonstruovaná bývalá fara. Objekt se nachází vedle kostela v Nových Hamrech a nabízí krásný pohled do okolí. Hned naproti penzionu ve velké záchytné parkoviště.

Penzion je rodinného typu a proto zcela nekuřácký. Ve společenské místnosti je podlahové topení a velká spousta hraček což ocení především děti.

K relaxaci pak nabízíme odpočinek v sauně.

Ubytování

Vytisknout
Kategorie: Horní menu
Zveřejněno čtvrtek 8. August 2013 18:57
Napsal Super User

Ubytování v penzionu je v 11 nově zrekonstruovaných stylově zařízených pokojích, (1/2, 1/3, 1/4, s možností přistýlky). Celková kapacita je 41 lůžek. Dětské postýlky půjčujeme za poplatek 100 Kč. Pokoje jsou s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC).

Restaurace

Vytisknout
Kategorie: Horní menu
Zveřejněno čtvrtek 8. August 2013 18:57
Napsal Super User

Stravování v penzionu nabízí tradiční domácí českou kuchyni.

Snídaně jsou dle obsazenosti penzionu buď  servírované teplé snídaně nebo formou švédského stolu. Je možné si doobjednat také polopenzi nebo i plnou penzi. Oběd i večeře zahrnuje polévku a hlavní jídlo. Jsme zvyklí zajistit vegetariánské či bezlepkové stravování.

Stylově zařízená jídelna je vybavena podlahovým topením, což ocení zvláště děti.

Kontakt Penzion Na Faře

Rezervace:

+ 420 602 296 857

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Adresa:

Nové Hamry 67

362 21 Nové Hamry