Vytisknout
Kategorie: Horní menu
Zveřejněno čtvrtek 8. August 2013 18:57
Napsal Super User

Vítá Vás penzion Na Faře.

Stylově zařízený penzion, v prostorách bývalé fary, nabízí příjemné ubytování s romantikou horských obcí minulého století. Penzion je celý nekuřácký a tudíž vhodný pro rodiny s dětmi. Obec Nové Hamry byla založena v 15. století horníky. Své jméno dostala podle nového hamru postaveného pod Dvorským vrchem.

Ubytování v nově restaurovaných prostorách s kapacitou 41 míst v 11 pokojích (1/2, 1/3, 9/4), vám poskytne příjemné prožití zde stráveného času. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením a WIFI připojením na internet.
Tradiční česká kuchyně jenom umocní pohodu tohoto penzionu. Zdravý horský vzduch po době strávené na lyžích v zimní sezóně nebo v létě po pěší tůře či po vyjížďce na horských kolech, dozajista zlepší vaši chuť k jídlu. Ubytování je se snídaní, polopenzí, popřípadě s plnou penzí.

Možnosti využití penzionu Na Faře

  • Školení
  • Školní kurzy
  • Oslavy
  • Třídní srazy
  • Svatby
  • Firemní workshopy
  • Školy v přírodě
  • či sportovní soustředění

V těsné blízkosti penzionu je lyžařský areál "Nad kostelem" se třemi sjezdovkami s vleky a naproti přes silnici velké parkoviště. Sto metrů od penzionu je lyžařská školička pro děti a začátečníky s dvěma sjezdovkami a nedalekou půjčovnou lyžařských potřeb a horských kol. Mezi penzionem a parkovištěm je horský bufet "Krmelec", ke kterému lze v zimě sjet na lyžích. Lyžařské areály Boží Dar, Klínovec a Pernink jsou odtud cca 20 min. autem. V okolí najdete trasy pro túry na běžkách po Krušnohorské magistrále i letní projížďky na horských kolech nebo pěší výlety přírodou Krušných hor. Celoroční možnost výletů do sousedního Německa.
 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

O nás

Vytisknout
Kategorie: Horní menu
Zveřejněno čtvrtek 8. August 2013 18:57
Napsal Super User

Penzion je jak už název napovídá nově zrekonstruovaná bývalá fara. Objekt se nachází vedle kostela v Nových Hamrech a nabízí krásný pohled do okolí. Hned naproti penzionu ve velké záchytné parkoviště.

Penzion je rodinného typu a proto zcela nekuřácký. Ve společenské místnosti je podlahové topení a velká spousta hraček což ocení především děti.

K relaxaci pak nabízíme odpočinek v sauně.

Ubytování

Vytisknout
Kategorie: Horní menu
Zveřejněno čtvrtek 8. August 2013 18:57
Napsal Super User

Ubytování v penzionu je v 11 nově zrekonstruovaných stylově zařízených pokojích, (1/2, 1/3, 1/4, s možností přistýlky). Celková kapacita je 41 lůžek. Dětské postýlky půjčujeme zdarma. Pokoje jsou s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC).

Restaurace

Vytisknout
Kategorie: Horní menu
Zveřejněno čtvrtek 8. August 2013 18:57
Napsal Super User

Stravování v penzionu nabízí tradiční domácí českou kuchyni.

Snídaně jsou dle obsazenosti penzionu buď  servírované teplé snídaně nebo formou švédského stolu. Je možné si doobjednat také polopenzi nebo i plnou penzi. Oběd i večeře zahrnuje polévku a hlavní jídlo. Jsme zvyklí zajistit vegetariánské či bezlepkové stravování.

Stylově zařízená jídelna je vybavena podlahovým topením, což ocení zvláště děti.

Další možnost stravování nabízí bufet KRMELEC,  kde nabízíme celodenní rychlé občerstvení typu utopence, naložený hermelín, klobása a podobně. 

Kontakt Penzion Na Faře

Rezervace:

+ 420 602 296 857

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Adresa:

Nové Hamry 67

362 21 Nové Hamry